Ubytování

Sami, v klidu přírody jesenických hor. Dům U Staré hájenky navazuje na tradiční architekturu horských chalup zároveň však nabízí komfort moderního ubytování.


Můžete vybírat ze 4 prostorných apartmánů. V přízemí domu jsou dva apartmány o dispozici 2+kk, resp. 2+1. Plocha apartmánu je 54 m² a je ideální pro 2 až 4 osoby. Každý z apartmánů má z obývací části i ložnice vstup na soukromou část terasy.

V patře se nachází dva mezonetové apartmány o dispozici 3+kk vhodné i pro početnou rodinu. Plocha apartmánu je velkorysých 85 m² a je tak ideální pro 2 až 9 osob.

Každý z apartmánů se skládá z kuchyně spojené s jídelním koutem a obývací částí, dále ložnice, druhé ložnice v podkroví a koupelny.

Dům je vytápěn podlahovým topením. V každém apartmánu jsou také krbová kamna jejichž hřejivé teplo Vám navodí tu pravou horskou atmosféru.

Kuchyň je plně vybavená, vč. indukční desky a myčky.

V obývací části naleznete rozkládací gauč. Který, díky kvalitní matraci, slouží i jako možnost spaní pro 2 osoby.

 V celém objektu je internetové Wi-Fi připojení. V každém apartmánu je televize s připojením na internet.

Kolem domu se rozprostírá velká zahrada, lemovaná horským potůčkem. V dolní části zahrady najdete společné ohniště a dětské hřiště. Zahrada domu plynule přechází v horské louky a lesy pod Černou strání s výhledem na masiv Králického Sněžníku.