Ubytování

Dům je rozdělen na 4 stejně velké apartmány. Společně mají apartmány k dispozici prostornou lyžárnu, v létě sloužící pro úschovu kol. V přízemí se nachází dva apartmány s přístupem na soukromou terasu pro každý apartmán a společný prostor lyžárny. Jeden apartmán je o dispozici 2+kk, druhý o dispozici 2+1, který je vhodnější pro rodiny s dětmi. Plocha apartmánů v přízemí je 54m² a je určen pro 2 až 4 osoby. V prvním patře pak další dva mezonetové apartmány o dispozici 3+kk. Každý z apartmánů se skládá z kuchyně spojené s jídelním koutem a obývací částí, dále z ložnice, druhé ložnice v podkroví a koupelny. Plocha apartmánu je velkorysých 85m² a je určen pro 2 až 9 osob. Objekt je vytápěn podlahovým topením. V každém apartmánu jsou k dispozici krbová kamna.

  • V kuchyni je plně vybavená kuchyňská linka (vestavěné spotřebiče – lednice, mikrovlnná trouba, indukční deska, digestoř, velká myčka)
  • V obývací části je rozkládací gauč pro dvě osoby (s kvalitní matrací určenou pro trvalé spaní), krbová kamna a televize s připojením k internetu
  • V celém objektu je Wi-Fi připojení k internetu
  • V ceně je zahrnuta spotřeba palivového dřeva

Návrh celého domu si dal za cíl skloubit moderní ztvárnění domů s prvky tradiční architektury typické pro oblast Jesenicka. Moderními prvky jsou zejména světlost pokojů, výstup na terasu i z ložnic v přízemí a optimální dispoziční řešení tak, abyste měli pocit co největšího propojení s přírodou. V interiéru se majitelé snažili o docílení standardu známém z alpských středisek i v českém prostředí. Zda se záměr podařil, posuďte sami.